Korku Filmleri

Pay the Ghost Full HD İzle - Türkçe Atlyazı,Tek Parça Yönetmenliğini Uli Edel’in yaptığı Pay the Ghost'un oyuncu kadrosunda Nicolas Cage, Sarah Wayne Callies, Veronica Ferres gibi başarılı isimler yer alıyor.Bir hikayeden uyarlanan film anne baba ilişkisine odaklanıyor.Bir çiftin oğulları Cadılar Bayramı gecesinde birden ortadan kaybolur.Olayın üzerinden bir yıl geçtikten sonra ailesi çocuklarının yaşadığını hissetmeye başlar.Biraz araştırmadan sonra oğullarının izine New York'ta rastlarlar.Hızlıizlefilm sunar...
Cadılar Bayramı 2 İzle - Türkçe Altyazılı,HD Tek Parça All Hallows’ Eve 2 Cadılar bayramında bir kadın kapısının önünde bir VHS kaset bulur.Kaseti izleyen kadın görüntülerin gerçek olduğunu anlar.İzleyeceğiniz bu film,VHS kasetinden olan kısa filmlerden ibarettir.Herkese iyi seyirler dileriz.
Mezarına Tüküreceğim 3 İzle - Türkçe Altyazı,HD Tek Parça, I Spit on Your Grave 3 Seri 3.filmiyle ekranlara geliyor.Jenifer tekrardan işine geri dönerek çalışmaya başlamıştır.Seri katilde boş durmamaktadır.Yapmış olduğu tecavüzleri 911'i arayarak bildirmektedir.Jennifer'ın geçmişte yaşadığı korkunç olaylarda dedektiflerin dikkatini çeker.Hızlıizlefilm sunar.
Nocturna Full HD İzle - Türkçe Altyazı,Tek Parça New Orleans'da görev yapan iki dedektif kaybolan bir çocuğu aramaktadır.Tam bu esnada kendilerini iki vampir toğluluğu arasında devam eden bir kan davasında bulurlar.Günlük hayatlarından uzaklaşarak kan ve vahşet dolu bir dünyada hayatlarını kurtarmanın peşindedirler.Hızlıizlefilm sunar.
Hidden Türkçe Altyazı İzle - HD Full,Tek Parça Ülkemizdede beğenilerek izlenen True Blood dizisinin başröl oyuncularından Alexander Skarsgård'ın başrölünde oynadığı filmde,mutlu ve huzurlu bir hayat süren bir ailenin,aniden ortaya çıkan bir salgından korunmak için sığınağa kapanmları konu ediliyor.Hızlıizlefilm sunar.
Korkunun Ustaları Rüya Gezisi İzle - HD Full Tek Parça Dream Cruise Korkunun Ustaları Serisinini 2.Sezon 12 Bölümünü sizlere sunuyoruz.Herkese iyi seyirler dileriz.
Korkunun Ustaları Kara Kedi İzle - Türkçe Dublaj HD,The Black Cat Korkunun Ustaları Serisinin 2:Sezon 11.Bölümünü sizlere sunuyoruz.Hızlıizlefilm herkese iyi seyirler diler..
Korkunun Ustaları Dondurma İzle - Türkçe Dublaj,HD Tek Parça We All Scream for Ice Cream Korkunun Ustaları Serisinin 2.Sezon 10.Bölümü Sizlere sunuyoruz.Herkese iyi seyirler dileriz.
Korkunun Ustaları Ölme Hakkı İzle - Türkçe Dublaj,Tek Parça Right to Die Korkunun Ustaları 2.Sezon 9.Bölümü sizler için yayınlıyoruz.Hızlıizlefilm herkese iyi seyirler diler.


En Çok İzlenen Filmler En Popüler Filmler
2015 ABD Yapımı Mad Max: Fury Road'ın yönetmen koltuğunda George Miller'i görüyoruz.Tom Hardy, Charlize Theron, Nicholas Hoult gibi ünlü isimlerin oynadığı serinin dördüncü filmi'nin konusu ise;Geçmişi Mad Max'i hayatta kalmanın tek kuralı yalnızlık olduğunu öğretmiştir.Yine bir şekil kendini Furiosa adlı liderlerin çorak topraklardaki savaşdan sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun ar
2015 yapımı aksiyon filmin'in başrölünde başarılı oyuncu Dwayne Johnson'u görüyoruz.Kahramanımız film'de bir helikopter pilotunu canlandırıyor.Kaliforniya'da yaşanan depremden sonra Ray (Dwayne Johnson),ayrıldığı eşi Emma'yı ve kızları Blake'i kurtarmak için Los Angeles'tan ayrılarak San Francisco'ya gitmesi konu ediliyor.Kahramanımız bu zorlu yolculukta çetin doğa koşullarına karşı savaş verecekt
2031 yılında, küresel ısınmayı durdurmak üzere bilimadamları tarafından yapılan bir deney yanlış gitmiş ve dünya yeniden buzul çağına dönmüştür.Bu felaketten kurtulan az sayıda insan, Snowpiercer adı verilen bir trende yaşamak zorunda kalmıştır.Ancak trendeki insanlar yöneten ve yönetilen kesim olarak ikiye ayrılmıştır. Sürekli ezilen arka vagon halkı, artık bu duruma bir son vermek istemektedir.G
Nazi'ler 1945 yılında aya saklanabilecekleri gizli bir üs kurarlar ve 2018 yılında tekrar geri dönmeyi planlamaktadırlar.
2013 yapımı bilimkurgu tarzındaki filmin konusu,Mars’a keşif için giden bir grup astronotun, görevlerinin son gününde içlerinden iki kişi gizli bir görev için tekrardan Mars üzerinde yürüyüşe geçerler. Bu yürüyüş sırasında topladıkları örnekler sonrasında, başlarına korkunç bir olay gelir.Hızlıizlefilm iyi seyirler diler..
Danny ve arkadaşları gizemli bir miras için Batı Virginia tepelerinin derinliğinde yer alan, unutulmuş bir tatil yeri olan Hobb Springs’e giderler.Tatil yerinle garip bir çift olan Jackson ve Sally ilgilenmektedir.Danny’i hiç bilmediği ailesi ile tanıştırırlar. Ailenin ismi Hillicker’dır. Ancak çok geçmeden Danny akrabalarının nesiller boyunca farklı bir şekilde yaşadığını, Hillicker’ların yamyaml