Komedi Filmleri

Figüran HD İzle Türkçe Dublaj Full Tek Parça Mutlu,hayatını figüranlık yaparak kazanmaktadır.Sakarlığı beceriksizliği yüzünden başı sürekli belaya girmektedir.Mutlu bir gün kendi filminin başröl oyuncusu olma hayalını kurmaktadır.Fakat setlerde sürekli yaşanan sakarlıklar peşini bırakmamaktadır.Beraber çalıştığı arkadaşı Cempo da aklındaki senaryoyu bir filme dönüştürme çabasındadır.Ve ikilinin bunun için ünlü bir oyuncuya ihtiyaçları vardır.Kendi filmleri için harekete geçen ikili setin başröl oyuncusu Pelin Şafak'ı ikna etmeye çalışırlar.Bu ikna zamanında başlarından komik olaylar geçecektir.Hızlıizlefilm sunar.
Aloha Türkçe Dublaj HD İzle - Full Tek Parça 2015 Brian Gilcrest orduda bir asker görevlisidir.Brian arkadaşları açısından pek sevilmeyen adam ilan edilmiştir.Onun tek arkadaşı Jeremy adında akıllı bir bilgisayardır.Yeni görevi için Hawai'ye giden Brian,burda casus uydu sistemini denetleyecektir.Brian evli ve iki çocuklu olan Tracy ile tanışarak ona aşık olur.Hızlıizlefilm sunar.
Entourage 2015 Türkçe Dublaj İzle - HD Full,Tek Parça Televizyonda oldukça beğenilerek izlenen Entourage dizisi'nin beyaz perdeye uyarlanmış halini izleyeceksiniz.Hollywood’un bilinmeyen yüzünü komik şekilde anlatan ilginç filmi izlemenizi öneririz.Herkese iyi seyirler.
Yanan Aşk 3 Full İzle - Türkçe Dublaj,Tek Parça HD Son zamanlarda ekranlarda görmeye alışkın olduğunuz evlendirme programlarını tiye alan bir komedi filmi.Yönetmenliğini Ken Marino'nun yaptığı filmin başröllerinde Michael Ian Black ve June Diane Raphael gibi isimler yer almaktadır.Hızlıizlefilm sunar.
Superfast! Türkçe Dublaj HD İzle - Tek Parça 2015 Senaristliğini ve yönetmenliğini Jason Friedberg, Aaron Seltzer'in yaptığı 2015 yapımı Superfast! oyuncu kadrosunda Lili Mirojnick, Daniel Booko, Andrea Navedo gibi oyuncular yer almaktadır.Hızlı ve Öfkeli Serisinin komedi parodi uyarlamasına ilişkin çekilen komedi filmin'de sokak yarışlarına katılan bir polis memurunun aksiyon ve komik macerasınız izleyeceksiniz.Hizliizlefilm iyi seyirler diler.
Yanardağ 2013 Türkçe Dublaj HD İzle - HD Tek Parça Kızlarının düğünü için bir araya gelen boşanmış çift düğün için yola çıkarlar.Ancak onları orada kötü bir süpriz beklemektedir.Bu yanardağın püskürttüğü dumanlar tüm Avrupa sahasını kaplamaktadır.Hızlıizlefilm sunar.
En İyi Arkadaşımın Düğünü 2 Türkçe Dublaj İzle - HD Tek Parça 1999 yılında çekilmiş olan The Best Man adlı filmin devamı niteliğindeki filmin ikincisi tam 14 yıl sonra sevenleriyle buluşuyor.İlk filmdeki oynayan oyuncuların çoğu bu filmde'de yer almış.İlk filmde evlenen Best man (sağdıçlık) yapan arkadaşlar ve ailelerinin tatildeki eğlenceli hikayesini anlatıyor.Hızlıizlefilm sunar.
Son Beş Yıl – The Last Five Years Türkçe Dublaj İzle,HD Full Tek Parça Film'de New York City’de yaşayan enerji dolu ve çiçeği burnunda yeni evli olan bir çiftin romantik hikayesini izleyeceksiniz.Jamie Wallerstein kariyerinde başarılı bir roman yazarıdır.Cathy Hyatt ise oyunculuk hayatında problemler yaşayan genç bit kadındır.Bu kariyer yarışı ikisininde hayatını olumsuz etkilemektedir.Çünkü jamie son romanıyla başarı yakalarken,Cathy için aynı şeyi söyleyemeyiz.Bu ikilinin kariyerleri ve aşkları arasındaki bocalamayı 5 yıllık bir zaman dilimi içerisinde anlatmaktadır.Hızlıizlefilm sunar.
Ögrenci Isleri HD İzle - Türkçe Dublaj,Full Tek Parça 2015 Babalarından miras kalan dersaneyi büyük zorluklarla işleten Kısmet,kardeşi İsmet'in dersanenin bulunduğu arasyı sürekli kendisine satması ısrarlarına hep yok demiştir.Taki bir öğrencisinin komaya girmesine kadar.Fakir öğrencisine yardım için Kısmet,İsmet ile iddaaya girer.İddaayı İsmet kazanırsa arası alacak.Kısmet kazanırsa fakir öğrencinin ameliyat masraflarını İsmet karşılayacaktır.Hızlıizlefilm sunar.


En Çok İzlenen Filmler En Popüler Filmler
2015 ABD Yapımı Mad Max: Fury Road'ın yönetmen koltuğunda George Miller'i görüyoruz.Tom Hardy, Charlize Theron, Nicholas Hoult gibi ünlü isimlerin oynadığı serinin dördüncü filmi'nin konusu ise;Geçmişi Mad Max'i hayatta kalmanın tek kuralı yalnızlık olduğunu öğretmiştir.Yine bir şekil kendini Furiosa adlı liderlerin çorak topraklardaki savaşdan sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun ar
2015 yapımı aksiyon filmin'in başrölünde başarılı oyuncu Dwayne Johnson'u görüyoruz.Kahramanımız film'de bir helikopter pilotunu canlandırıyor.Kaliforniya'da yaşanan depremden sonra Ray (Dwayne Johnson),ayrıldığı eşi Emma'yı ve kızları Blake'i kurtarmak için Los Angeles'tan ayrılarak San Francisco'ya gitmesi konu ediliyor.Kahramanımız bu zorlu yolculukta çetin doğa koşullarına karşı savaş verecekt
2031 yılında, küresel ısınmayı durdurmak üzere bilimadamları tarafından yapılan bir deney yanlış gitmiş ve dünya yeniden buzul çağına dönmüştür.Bu felaketten kurtulan az sayıda insan, Snowpiercer adı verilen bir trende yaşamak zorunda kalmıştır.Ancak trendeki insanlar yöneten ve yönetilen kesim olarak ikiye ayrılmıştır. Sürekli ezilen arka vagon halkı, artık bu duruma bir son vermek istemektedir.G
Nazi'ler 1945 yılında aya saklanabilecekleri gizli bir üs kurarlar ve 2018 yılında tekrar geri dönmeyi planlamaktadırlar.
2525 yılında insanlar uzayda kolonileşmeye başlamıştır. Bir grup askeri öğrenci insan isyancılara karşı savaşmak için eğitim almaktadır. Bu öğrencilerden biri olan Thomas Laskey’in bir asker olarak yeteneklerinden ve savaşla ilgili görüşlerinden şüphe eder. Kendisiyle bir iç mücadele yaşarken, gezegen bilinmeyen bir uzaylı ırkı tarafından istila edilir. Saldırı esnasında sendeleyen Laskey ve ekip
2013 yapımı bilimkurgu tarzındaki filmin konusu,Mars’a keşif için giden bir grup astronotun, görevlerinin son gününde içlerinden iki kişi gizli bir görev için tekrardan Mars üzerinde yürüyüşe geçerler. Bu yürüyüş sırasında topladıkları örnekler sonrasında, başlarına korkunç bir olay gelir.Hızlıizlefilm iyi seyirler diler..